ספריה עסקית מאת רוברט שמין

כל הכלים, העקרונות והתובנות שאסף רוברט שמין מתוך ניסיונו
במעל 1000 עסקאות נדל"ן ו-7 עסקים בתחומים שונים

51 עצות זהב

תקרא-תלמד-תעתיק-תיישם! בלי ספרים עבים, בלי מרצים חכמים, רק 51 עצות זהב יישומיות בחינם להשכלה פיננסית מפי מומחה הנדל"ן הבינלאומי רוברט שמין.

חינם
להורדה

הספר ״איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?״

ספר זה יראה לך מה באמת צריך לעשות כדי להשיג שפע פיננסי. שמין ממחיש בצורה שנונה ומבדרת איך הליכה נגד הזרם היא בעצם הליכה בטוחה לעבר ההצלחה.

ברכישת הספר תהנה מחברות בחינם במועדון ובכך מההטבות הבאות:
– הספר אצלך עד  5 ימי עסקים.
– עד 20% הנחה לאירועים של רוברט שמין בישראל.
– 4 מפגשי נטוורקינג בחינם עם חברי המועדון.

 תוכנית אימון – Get Rich with Robert Shemin

תוכנית שהיא קומבינציה נדירה ועצמתית של אימון, מפגשי נטוורקינג עם רוברט שמין ועולם תוכן עשיר זמין לפי דרישה. התוכן מוגש על פלטפורמה אינטראקטיבית ייחודית המביאה בצורה טבעית את תפיסת עולמו הפשוטה והמבריקה של רוברט שמין בנוגע לעסקים, מערכות יחסים, יזמות, נדל״ן, צמיחה אישית ורוחנית. המערכת פועלת 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. כל הטקסטים בעברית וכל הסרטונים עם כתוביות בעברית

ברכישת תוכנית האימון תהנה מחברות בחינם במועדון ובכך מההטבות הבאות:
– עד 20% הנחה לאירועים של רוברט שמין בישראל.
– 4 מפגשי נטוורקינג בחינם עם חברי המועדון.

497 ₪
לרכישה

מערכות יחסים מניבות

איך ליצור מערכות יחסים עסקיות מניבות? ומהו אותו סוד שמאפשר לכל אחד לפעול בדיוק באותו דרך ולהצליח כל פעם מחדש?

4 שעות צפייה ללא תרגום.

חינם
לצפייה

נטוורקינג

יש לך רעיון לעסק או מיזם חדש? מעוניין להגדיל את הרווחיות שלך בעסק? איך לוקחים כל רעיון, השקעה או עסק והופכים אותו להצלחה בזכות יצירת מערכות יחסים עסקיות מניבות. מפגש נטוורקינג מיוחד שנערך מספר פעמים בשנה בישראל רק עבור חברי מועדון פעילים.

חינם
לצפייה

איש ה-50 מיליון

יש לך מיזם או עסק? אתה צריך לגייס כסף? למה שישקיעו דווקא בך? מתוך סדנה שהתקיימה בישראל ביולי 2012.

להאזנה כולל תרגום סימולטני בעברית.

חינם
להאזנה

איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?!

סדנת הדגל של רוברט שמין שהתקיימה לראשונה בישראל ב-2012. צוות, שיטה ומשימה ברורה אלו אבני הדרך של כל יזם מצליח. איך לבנות את זה נכון?

כ-10 שעות האזנה. כולל תרגום סימולטני לעברית.

WEALTH CAMP 

מחנה שיווק למשקיעי נדל"ן שהתקיים בפארק סיטי יוטה בחודש יוני 14. במחנה זה השתתפו משקיעי נדל"ן מארה"ב ומקנדה שמחפשים לשים את מנוע השיווק שלהם בהילוך גבוה כדי ליצור זרם בלתי פוסק של לקוחות פוטנציאליים. בין הנושאים אסטרטגיות פעולה, תוכנית לשיווק נכסים, מו"מ מתקדם.

אירוע זה תמיד מדורג 5 מתוך 5 כוכבים על ידי כל תלמיד שמשתתף.

להאזנה ללא תרגום לאנגלית.

מסביב לשולחן

הצצה נדירה לתוכנית ליווי היוקרתית של רוברט שמין, PROJECT X, הכלים המתקדמים ביותר של משקיעי נדל"ן בסדר גודל בינלאומי אליהן נחשפים רק תלמידי פרמיום.

שיטות מתקדמות למו"מ, שיטות מתקדמות להשגת מימון ללא הון עצמי כולל שיחות שרוברט מבצע עבור תלמידיו במטרה לסגירת עסקה.

כ-10 שעות צפייה, ללא תרגום.

51 טעויות

אם אתה משקיע נדל"ן חובה עליך להימנע מהטעויות הבאות: להתחיל מאוחר מדי, לשלם הרבה מדיי על תיקונים, העדר תוכנית פעולה, מו"מ כושל, שותפים גרועים,בזבוז זמן על פעולות שלא מייצרות לך כסף. משקיע נדל"ן זה הרבה יותר מרשימה של צרות שמהן יש להימנע אך אם אתה רואה את עצמך כרציני בתחום חובה עליך להאזין לתוכן הבא.

6 שעות –מוצר באנגלית

40 ימים להצלחה בנדל"ן

תוכנית יום-יומית שמכסה את היסודות של השקעות נדל"ן ומדריכה אותך באילו פעולות עליך לנקוט בכל יום במשך 40 ימים הבאים כדי להגיע למטרות אלו. לאורך הדרך, תוכל ללמוד את כל היסודות של השקעות נדל"ן, וביניהם: איתור נכסים, עיקולים, ניתוח נכסים , חוזים, נטוורקינג, משא ומתן, ביצוע הצעה, רכישות מימון, סיטונאות, השכרה עם אפשרות רכישה, קנייה והחזקה, ניהול נכסים, הימנעות מטעויות נפוצות ועוד…

להאזנה באנגלית ללא תרגום .

Real estate investing 

הערכה המלאה למשקיעי נדל"ן. קורס מלא מ-א' ועד ת' למתחילים ולמתקדמים כולל תוכנית להגנת נכסים וכל סודות הניהול למנהלי נכסים.

להאזנה באנגלית ללא תרגום.